TRÉNINGOVÝ PROCES – veľkonočné prázdniny

Počas jarných prázdnin bude tréningový proces prebiehať podľa rozpisu:

Rok Týždeň Dátum roč. 2007 a ml. roč. 2006 roč. 2005 roč. 2004 roč. 2003
2018 13. Štvrtok 29.03.2018 10:00 – spoločná tréningová jednotka pre všetky vekové kategórie
Piatok 30.03.2018 Voľno – všetky vekové kategórie
14. Pondelok 02.04.2018 Voľno – všetky vekové kategórie
Utorok 03.04.2018 Dohrávka 7. kolo BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice 10:00 – tréningová jednotka pre roč. nar. 2005, 2004, 2003
Streda 04.04.2018 Podľa zaužívaných časov

Prípadné zmeny budeme uverejňovať priebežne na našej webovej resp. facebookovej stránke.

U12: 9. súťažné kolo – výsledky sobota 24.03.2018

U12: sobota 24.03.2018

15:00   Bardejovskí Rytieri – ABOVIA 96 Košice   54:53 pp /19:12, 4:12, 11:12, 17:15 – 3:2/

Body ABOVIA: KANIA 16, NEHODA F. 10, HORVÁTH 10 (2/0), TAŽIK 6 (2/0), SMOLUCHA J. 3 (2/1), TIMKO 3 (2/1), STRENK Ol. 3 (4/1), LUTERANČÍK 2, STRENK Os. 2 (2/0), NEHODA O. 2 (2/0)

TH družstvo: 16/3

16:30   Bardejovskí Rytieri – ABOVIA 96 Košice   54:38 /15:2, 13:11, 22:15, 4:10/

Body ABOVIA: KANIA 9 (1/1), TAŽIK 8, HORVÁTH 7 (7/3), NEHODA F. 5 (1/1), TIMKO 3 (2/1), SMOLUCHA M. 2, NEHODA O. 2, SMOLUCHA J. 2 (2/0), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 15/6

U14: 3. súťažné kolo nadstavba – výsledky 24.03.2018

U14: sobota 24.03.2018

09:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   78:55 /15:12, 23:19, 20:16, 20:8/

Body ABOVIA: HAUS 23 (12/7), LÉVAY 16 (2/0), ŠEDIVÝ 16 (6/2), BARTOŠ 10 (6/3), RUSINKO 7 (2/1), GAŠPÁREK 2, LIPTÁK 2 (2/0), PETRA 1 (4/1), KOŠŤÁL 1 (8/1)

TH družstvo: 42/15

10:30   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   80:88 pp /72:72 – 16:22, 12:12, 19:12, 25:26 – 8:16/

Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 27 (15/9), HAUS 18 (14/6), LIPTÁK 13 (12/7), BARTOŠ 10 (8/2), KOŠŤÁL 9 (2/1), LÉVAY 2, RUSINKO 1 (2/1), JANURA J. 0 (2/0)

TH družstvo: 55/26

U13: 9. súťažné kolo – výsledky sobota 17.03.2018

U13: sobota 17.03.2018

10:00   TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice   32:75 /8:22, 3:20, 14:17, 7:16/

Body ABOVIA: LÉVAY 22 (6/4), JANURA M. 19 (13/7), TAKÁCS 10 (2/0), KANIA 9 (8/3), FLOREK 6 (2/0), FEDÁK 4, STRENK Ol. 4 (4/0), STRENK Os. 1(2/1)

TH družstvo: 37/15

11:45   TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice   43:67 /6:14, 18:9, 9:24, 10:20/

Body ABOVIA: LÉVAY 25 (7/5), TAKÁCS 18 (8/2), JANURA M. 11 (3/1), FLOREK 4, STERNK Os. 3 (4/1), STRENK Ol. 2, FEDÁK 2, KANIA 2

TH družstvo: 22/9

U15: 1. a 2. kolo o 1. – 8. miesto – výsledky

U15: nedeľa 18.03.2018

09:30   ŠBK Junior Levice – ABOVIA 96 Košice   79:71 /24:17, 16:21, 20:17, 19:16/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 24 (7/4), ŠEDIVÝ 13 (9/3), DROTÁR 7 (2/1), NEVLAHA (11/5), HALÁSZ 6 (2/0), LIPTÁK 5 (4/1), VANČO F. 4 (7/2), BELÍ 2, NÉMETH 2

TH družstvo: 46/17

U15: sobota 17.03.2018

19:00   MŠK BK Žiar nad Hronom – ABOVIA 96 Košice   72:79 /24:15, 16:19, 22:21, 10:24/

Body ABOVIA: VANČO F. 23 (6/2), KÖRÖŠ 19 (12/11), ŠEDIVÝ 10 (6/4), HALÁSZ 8 (1/0), HAUS 6, DROTÁR 6 (2/2),  NEVLAHA 5 (3/1),  BELÍ 2 

TH družstvo: 30/20

U15: 1. a 2. súťažné kolo – o 1. – 8. miesto

Zápasy 1. a 2. súťažného kola  o 1. – 8. miesto žiackej ligy v kategórii Starší žiaci /ročník 2003 a ml./ sa odohrajú takto:

  • sobota 17. marec 2018 o 19:00 na palubovke súpera z MŠK BK Žiar nad Hronom /ŠH, Žiar nad Hronom/
  • nedeľa 18. marec 2018 o 09:30 na palubovke súpera z ŠBK Junior Levice /ŠH Turecký rad 3, Levice/
    • stretnutie hráčov: sobota 17.03.2018 o 13:00, parkovisko Hotelová Akadémia, Južná trieda, Košice
1 2 3 4 5 35