U13: XV. ročník basketbalového turnaja štyroch krajín – Michalovce – 31.05. – 02.06.2019

Zápasy XV. ročníka basketbalového turnaja štyroch krajín v kategórii Mladší žiaci /ročník 2006 a ml./ sa odohrajú od piatka 31.05.2019 do nedele 02.06 2019 na palubovke telocvične Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach /Michalovce, Masarykova ul. č. 1/.

Stretnutie hráčov:

  • piatok 31.05.2019 – stretnutie o 11:45, parkovisko Hotelová Akadémia Košice, Južná trieda 10
    • predpokladaný príchod do Košíc – 17:00
  • sobota 01.06.2019 – stretnutie o 08:45, parkovisko Hotelová Akadémia Košice, Južná trieda 10
    • predpokladaný príchod do Košíc – 14:00
  • nedeľa 02.06.2019 – stretnutie o 07:00, parkovisko Hotelová Akadémia, Južná trieda 10
    • predpokladaný príchod do Košíc – 14:00

U13: XV. ročník basketbalového turnaja štyroch krajín – Michalovce – 31.05. – 02.06.2019 – rozpis a výsledky zápasov

# Dátum Zápas Výsledok
Piatok 31.05.2019
01. 14:00 ABOVIA 96 Michalovce vs. Užhorod 51 : 54
02. 15:45 Przemyśl vs. Eger 55 : 64
Sobota 01.06.2019
03. 09:00 Užhorod vs. Przemyśl 48 : 54
10:45 Otvorenie turnaja
04. 11:00 ABOVIA 96 Michalovce vs. Eger 61 : 72
Nedeľa 02.06.2019
05. 09:00 ABOVIA 96 Michalovce vs. Przemyśl 38 : 48
06. 10:45 Užhorod vs. Eger 74 : 70
12:00 Ukončenie turnaja
P. č. Družstvo Zápasy Výhry Prehry S+ S- Body +/-
1. Eger 3 2 1 206 190 5 16
2. Užhorod 3 2 1 176 175 5 1
3. Przemyśl 3 2 1 157 150 5 7
4. ABOVIA 96 Michalovce 3 0 3 150 174 3 -24

U13: MSR – konečné umiestnenie

P. č. Družstvo Zápasy Výhry Prehry S+ S- Body +/-
1. MŠK BK Žiar nad Hronom 5 5 0 322 209 10 113
2. BK Inter Bratislava 5 4 1 414 266 9 148
3. MBA Prievidza 5 3 2 377 329 8 48
4. BK Lokomotíva Sereď 5 2 3 280 395 7 -115
5. BA Čaňa  5 1 4 299 340 6 -41
6. ABOVIA 96 Košice  5 0 5 249 382 5 -133

TRÉNINGOVÝ PROCES – 27. – 31.05.2019

Rok Týždeň Dátum roč. 2008 a ml. roč. 2007 roč. 2006 roč. 2005 roč. 2004 roč. 2003
2019 . Pondelok 27.05.2019 VOĽNO 
Utorok 28.05.2019 VOĽNO 17.30 – 19.00
Streda 29.05.2019 17.30 – 19.00 VOĽNO
Štvrtok 30.05.2019 16.00 – 17.30 17.30 – 19.00
Piatok 31.05.2019 VOĽNO Turnaj V4 Michalovce VOĽNO

Prípadné zmeny budeme uverejňovať priebežne na našej webovej resp. facebookovej stránke.

U11: OM Východ – výsledky sobota 25.05.2019

U11: sobota  📆25.05.2019

⏳10:00 5×5
🏀ABOVIA 96 Košice – 1. BK Michalovce🏀
🖒76:33 /20:5, 16:12, 18:2, 22:14/🖒

🏆Body ABOVIA: NEHODA F. 28 (6/9), SMOLUCHA M. 20 (0/2), KRIŠTOF 8, HAJDUK 6,  FITZ 4, TOMEČKO 4, HAVLIK 4, SARNOVSKÝ 2, BELAS, FERDINANDY a VOJTANÍK po 0

TH družstvo: 6/11

⏳11:30 3×3
🏀ABOVIA 96 Košice – 1. BK Michalovce🏀
🖒18:2🖒

U13: MSR – 3. hrací deň – 26.05.2019

U13: nedeľa 26.05.2019

⏳10:00
🏀MBA Prievidza – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓86:53 /21:14, 17:16, 20:14, 28:9/🖓

Body ABOVIA: SMOLUCHA J. 11 (1/2), VANČO R. 11 (1/4), TAŽIK 10 (2/2), DRABIK 8 (2/3), STRENK Os. 7 (1/2), KANIA 4, STRENK Ol. 1 (1/2), TIMKO 1 (1/2), TROJČÁK 0 (0/2), FEDÁK, VAĽOVSKÝ, KEREKEŠ, NEHODA a MIKOVČÁK po 0

TH družstvo: 9/19

U13: MSR – 2. hrací deň – 25.05.2019

U13: sobota 25.05.2019

⏳12:00
🏀BK Inter Bratislava – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓65:34 /26:2, 16:11, 13:8, 10:13/🖓

Body ABOVIA: KANIA 9 (1/1), VANČO R. 8 (6/10), TAŽIK 6 (0/1), STRENK Os. 5 (1/3), SMOLUCHA J. 2, DRÁBIK 2 (2/2), MIKOVČÁK 1 (1/2), NEHODA O. 1 (1/4), TIMKO 0 (0/2), TROJČÁK 0 (0/2), STRENK Ol. 0 (0/2), FEDÁK, NEHODA O., VAĽOVSKÝ a KEREKEŠ po 0

TH družstvo: 12/29

⏳16:30
🏀ABOVIA 96 Košice – BK Lokomotíva Sereď🏀
🖓57:70 /15:24, 13:17, 16:11, 13:18/🖓

Body ABOVIA: TAŽIK 16 (4/8), VANČO R. 13 (3/8), DRÁBIK 12 (2/2), STRENK Ol. 6 (4/6), KANIA 4 (0/2), SMOLUCHA J. 3 (1/1), STRENK Os. 3 (1/4), TIMKO, KEREKEŠ a MIKOVČÁK po 0

TH družstvo: 15/31

1 2 3 4 5 60