U12: 10. kolo – výsledky sobota 14.04.2018

U12: sobota 14.04.2018

09:30   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   60:29 /9:6, 31:8, 6:4, 14:11/

Body ABOVIA: HORVÁTH 19 (8/1), KANIA 18 (4/2), NEHODA F. 6 (6/2), FEDÁK 4, STRENK Ol. 4, NEHODA O. 4, TAŽIK 3 (2/1), VANČO R. 2

TH družstvo: 20/6

11:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   39:35 /2:8, 20:9, 5:14, 8:8/

Body ABOVIA: HORVÁTH 13 (4/1), STRENK Ol. 10 (8/0), KANIA 9 (2/1), FEDÁK 4, NEHODA F. 2, TAŽIK 1 (2/1), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 18/3

U12: 7. súťažné kolo dohrávka – výsledky utorok 03.04.2018

U12: utorok 03.04.2018

09:30 BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice 22:73 /2:29, 12:16, 4:11, 4:17/

Body ABOVIA: KANIA 18 (5/2), NEHODA F. 12 (3/2), TAŽIK 12 (6/2), HORVÁTH 7 (2/1), STRENK Ol. 6, NEHODA O. 4, SMOLUCHA J. 4, TIMKO 3 (2/1), STRENK Os. 3 (6/3), FEDÁK 2, VAĽOVSKÝ 2

TH družstvo: 24/11

11:00 BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice 37:64 /14:13, 9:26, 8:15, 6:13/

Body ABOVIA: HORVÁTH 12 (5/2), KANIA 10 (6/4), STRENK Ol. 7 (4/1), TIMKO 7 (4/3), NEHODA O. 6 (2/2), TAŽIK 5 (6/3), VAĽOVSKÝ 4, NEHODA F4 (3/0), FEDÁK 3 (1/1), MACHÁČEK 2, STRENK Os. 2 (2/0), SMOLUCHA J. 2 (4/0),

TH družstvo: 37/16

U12: 9. súťažné kolo – výsledky sobota 24.03.2018

U12: sobota 24.03.2018

15:00   Bardejovskí Rytieri – ABOVIA 96 Košice   54:53 pp /19:12, 4:12, 11:12, 17:15 – 3:2/

Body ABOVIA: KANIA 16, NEHODA F. 10, HORVÁTH 10 (2/0), TAŽIK 6 (2/0), SMOLUCHA J. 3 (2/1), TIMKO 3 (2/1), STRENK Ol. 3 (4/1), LUTERANČÍK 2, STRENK Os. 2 (2/0), NEHODA O. 2 (2/0)

TH družstvo: 16/3

16:30   Bardejovskí Rytieri – ABOVIA 96 Košice   54:38 /15:2, 13:11, 22:15, 4:10/

Body ABOVIA: KANIA 9 (1/1), TAŽIK 8, HORVÁTH 7 (7/3), NEHODA F. 5 (1/1), TIMKO 3 (2/1), SMOLUCHA M. 2, NEHODA O. 2, SMOLUCHA J. 2 (2/0), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 15/6

U12: 8. súťažné kolo – výsledky 10.03.2018

U12: sobota 10.03.2018

10:00   ABOVIA 96 Košice – BA Čaňa   68:10 /16:2, 14:4, 15:2, 23:2/

Body ABOVIA: KANIA 14 (2/0), FEDÁK 12, NEHODA F. 10 (2/2), STRENK Ol. 8, TIMKO 7 (1/1), SMOLUCHA J. 7 (8/1), NEHODA O. 6, DRÁBIK 4 (2/0)

TH družstvo: 15/4

11:30   ABOVIA 96 Košice – BA Čaňa   60:20 /21:2, 13:4, 12:7, 14:7/

Body ABOVIA: TIMKO 11 (3/3), KANIA 11 (4/1), NEHODA F. 10 (2/2), DRÁBIK 8 (2/2), NEHODA O. 6, SMOLUCHA M. 4, TAŽIK 4, STRENK Ol. 2, FEDÁK 2 (2/0), STRENK Os. 2 (6/2)

TH družstvo: 19/10

U12: 3. súťažné kolo – výsledky sobota 02.12.2017

U12: sobota 02.12.2017

09:30   Basketbalová akadémia Čaňa – ABOVIA 96 Košice  17:66 /8:17, 1:14, 4:13, 4:22/

Body ABOVIA: HORVÁTH 19 (6/1), STRENK Ol. 15 (6/3), KANIA 10 (2/2), TAŽIK 6 (2/0), NEHODA F. 5, TIMKO 4, SMOLUCHA J. 3 (2/1), NEHODA O. 2, STRENK Os. 2 (2/0)

TH družstvo: 28/10

11:00   Basketbalová akadémia Čaňa – ABOVIA 96 Košice   22:89 /8:15, 1:31, 8:14, 5:29/

Body ABOVIA: HORVÁTH 21 (4/1), STRENK Ol. 14, KANIA 12, STRENK Os. 11 (4/1), NEHODA F. 10, TAŽIK 9 (2/1), TIMKO 9 (2/1), NEHODA O. 2, DRÁBIK 1 (2/1), SMOLUCHA J. 0 (2/0), VAĽOVSKÝ 0 (2/0)

TH družstvo: 18/5

U12: 4. súťažné kolo – výsledky piatok 01.12.2017 predohrávka

U12: piatok 01.12.2017

15:30   ABOVIA 96 Košice – Bardejovskí Rytieri  41:47 /13:11, 8:10, 6:16, 14:10/

Body ABOVIA: KANIA 9 (2/1), STRENK Ol. 8 (1/0), HORVÁTH 6 (4/4), TAŽIK 6, TIMKO 5 (3/1), VAĽOVSKÝ 4, DRÁBIK 3 (4/3)

TH družstvo: 14/9

17:00   ABOVIA 96 Košice – Bardejovskí Rytieri  44:56 /10:18, 18:12, 4:14, 12:12/

Body ABOVIA: KANIA 14, HORVÁTH 12, STRENK Ol. 8 (2/0), STRENK Os. 4 (4/2), DRÁBIK 2, TAŽIK 2, NEHODA F. 2

TH družstvo: 6/2

U12: 2. súťažné kolo – výsledky piatok 17.11.2017

U12: piatok 17.11.2017

10:00   ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV   68:17 (81:17 mimo zápis)

Body ABOVIA: VANČO R. 22, STRENK Ol. 14, KANIA 8, HORVÁTH 8, DRÁBIK 6, SMOLUCHA J. 4, VAĽOVSKÝ 4, TAŽIK 2, LUTERANČÍK 2, NEHODA F. 2, FEDÁK 1

TH družstvo: 19/6

11:30   ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV   61:22 /11:7, 19:5, 12:6, 19:4/

Body ABOVIA: VANČO R. 12 (12/6), KANIA 10, DRÁBIK 8 (2/2), FEDÁK 6, STRENK Ol. 6 (2/2), SMOLUCHA 4, LUTERANČÍK 4, HORVÁTH 4 (4/2), TIMKO 4, TAŽIK 2 (2/0), VAĽOVSKÝ 1 (2/1)

TH družstvo: 24/13

1 2 3 4