U13: OM východ – výsledky 26.01.2019

U13: sobota 📆 26.01.2019

13:30
🏀BA Čaňa – ABOVIA 96 Košice🏀
   56:44 /15:11, 11:7, 19:13, 11:13/

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 12, SMOLUCHA J. 9 (4/3), STRENK Ol. 6 (8/2), STRENK Os. 5 (7/3), KANIA 4, VANČO R. 4 (5/2), TAŽIK 2, DRÁBIK 2

   TH družstvo: 25/8

15:00
🏀BA Čaňa – ABOVIA 96 Košice🏀
   53:65 /15:14, 11:15, 12:20, 15:16/

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 20 (6/4), SMOLUCHA J. 9 (5/3), VANČO R. 8 (6/4), DRÁBIK 7 (6/3), KANIA 6, STRENK Os. 6, STRENK Ol. 5 (5/3), TAŽIK 4 (8/2)

   TH družstvo: 36/19

U13: OM východ – výsledky 13.01.2019

U13: nedeľa 📆 13.01.2019

10:00
🏀ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV🏀
   73:15 /21:6, 20:6, 14:0, 18:3/

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 16 (3/2), KANIA 12 (4/2), DRÁBIK 8 (6/2), TAŽIK 8 (6/0), VANČO R. 5 (1/1), HIDASI 5 (1/1), STRENK Ol. 5 (2/1), TIMKO 4, NEHODA O. 4, SMOLUCHA J. 4 (2/0), VAĽOVSKÝ 2

TH družstvo: 25/9

11:30
🏀ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV🏀
   63:18 /16:2, 14:2, 16:12, 17:2/

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 24 (6/0), KANIA 9 (2/1), SMOLUCHA J. 9 (4/1), VANČO R. 7 (6/1), TIMKO 3 (2/1), MIKOVČÁK 2, NEHODA O. 2, TAŽIK 2 (2/0), HIDASI 2 (4/2), STRENK Ol. 2 (4/0), STRENK Os. 1 (2/1)

TH družstvo: 32/7

U13: OM – východ – výsledky 19.12.2018

U13: streda 📆 19.12.2018

16:00
🏀ABOVIA 96 Košice – Basketbal Bardejov🏀
   62:33 /10:11, 12:14, 22:4, 18:4/

🏆Body ABOVIA: KANIA 22, BUJDOŠ 16, STRENK Ol. 8, TAŽIK 6 (2/0), VANČO R. 6 (2/0), SMOLUCHA J. 4 (3/0), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 9/0

17:30
🏀ABOVIA 96 Košice – Basketbal Bardejov🏀
   60:23 /10:8, 24:8, 10:2, 16:5/

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 12 (2/0), VANČO R. 12, TAŽIK 12, STRENK Ol. 6, STRENK Os. 6, KANIA 6 (2/0), SMOLUCHA J. 3 (2/1), NEHODA O. 3 (2/1)

TH družstvo: 8/2

U13: OM – východ – výsledky 10.11.2018

U13: sobota 10.11.2018

11:30   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   46:49 /11:16, 13:8, 10:10, 12:15/

Body ABOVIA: KANIA 17 (3/1), SMOLUCHA 6 (3/0), VANČO R. 6 (2/0), DRÁBIK 4 (1/0), TAŽIK 4, NEHODA O. 3 (2/1), FEDÁK 2, STRENK Ol. 2 (2/0), VAĽOVSKÝ 2 (2/2)

TH družstvo: 15/4

13:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   37:61 /10:17, 11:10, 8:16, 8:18/

Body ABOVIA: KANIA 9 (4/3), STRENK Ol. 6 (4/0), HIDASI 6, VANČO R. 4, FEDÁK 4, SMOLUCHA 2 (4/0), TAŽIK 2, STRENK Os. 2, VAĽOVSKÝ 2

TH družstvo: 12/3

U13: 2. kolo play-off – výsledky sobota 05.05.2018

U13: sobota 05.05.2018

12:00   BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice   48:54 pp /12:18, 20:11, 4:12, 10:15 – 2:8/

Body ABOVIA: JANURA M. 16 (10/2), LÉVAY 15 (4/1), KANIA 7 (1/1), NEHODA O. 6, STRENK Ol. 5 (6/1), TAKÁCS 4 (6/2), STRENK Os. 1 (2/1)

TH družstvo: 29/8

13:30   BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice   38:39 /10:4, 7:8, 9:21, 12:6/

Body ABOVIA: LÉVAY 13 (1/1), JANURA M. 8, TAKÁCS 6, NEHODA O. 4, KANIA 4 (2/2), STRENK Ol. 2, STRENK Os. 2

TH družstvo: 3/3

U13: 1. kolo play – off – výsledky sobota 21.04.2018

U13: sobota 21.04.2018

10:30   ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV 48:58 /7:19, 17:15, 11:12, 13:12/

Body ABOVIA: JANURA M. 17 (7/5), LÉVAY 12 (4/2), KANIA 6 (6/2), NEHODA O. 4, TAKÁCS 4, FLOREK 4, STRENK Ol. 1 (2/1)

TH družstvo: 19/10

12:00   ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV 32:81 /4:22, 4:28, 18:13, 6:20/

Body ABOVIA:  KANIA 9 (2/1), JANURA M. 7 (2/1), TAKÁCS 6, FEDÁK 4, STRENK Os. 4, STRENK Ol. 2, FLOREK 0 (2/0)

TH družstvo: 6/2

U13: 10. kolo – výsledky 08.04.2018

U13: nedeľa 08.04.2018

11:30 ABOVIA 96 Košice – RIM Basket Košice 36:64 /6:23, 11:15, 9:15, 10:11/

Body ABOVIA: LÉVAY 20 (8/4), JANURA M. 9 (8/3), TAKÁCS 3 (6/3), KANIA 2, STRENK Os. 1 (4/1), STRENK Ol. 1 (2/1)

TH družstvo: 28/12

13:00 ABOVIA 96 Košice – RIM Basket Košice 35:45 /0:18, 2:12, 17:9, 16:6/

Body ABOVIA:  LÉVAY 17 (8/4), JANURA M. 8 (8/2), KANIA 6 (2/0), TAKÁCS 4

TH družstvo: 18/6

U13: 7. kolo dohrávka – výsledky 07.04.2018

U13: sobota 07.04.2018

09:00 ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV 60:52 /10:14, 12:22, 19:6, 19:10/

Body ABOVIA: JANURA M. 20 (5/0), LÉVAY 20 (8/6), KANIA 10 (2/0), TAKÁCS 5 (1/1), STRENK Ol. 5 (4/1), FEDÁK 0 (2/0), SMOLUCHA J. 0 (2/0), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 26/8

10:30 ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV 53:51 /5:12, 8:15, 18:10, 22:14/

Body ABOVIA: LÉVAY 23 (10/3), TAKÁCS 8 (8/3), JANURA M. 7 (4/1), STRENK Ol. 6 (4/2), KANIA 4, NEHODA O. 2, STRENK Os. 2

TH družstvo: 26/9

U13: 9. súťažné kolo – výsledky sobota 17.03.2018

U13: sobota 17.03.2018

10:00   TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice   32:75 /8:22, 3:20, 14:17, 7:16/

Body ABOVIA: LÉVAY 22 (6/4), JANURA M. 19 (13/7), TAKÁCS 10 (2/0), KANIA 9 (8/3), FLOREK 6 (2/0), FEDÁK 4, STRENK Ol. 4 (4/0), STRENK Os. 1(2/1)

TH družstvo: 37/15

11:45   TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice   43:67 /6:14, 18:9, 9:24, 10:20/

Body ABOVIA: LÉVAY 25 (7/5), TAKÁCS 18 (8/2), JANURA M. 11 (3/1), FLOREK 4, STERNK Os. 3 (4/1), STRENK Ol. 2, FEDÁK 2, KANIA 2

TH družstvo: 22/9

U13: 6. súťažné kolo – výsledky 18.02.2018

U13: nedeľa 18.02.2018

13:30   BKM Iskra Svit – ABOVIA 96 Košice   97:24 /24:7, 25:4, 16:7, 32:6/

Body ABOVIA:  LÉVAY 8 (1/0), TAKÁCS 4 (8/2), KANIA 4 (4/2), JANURA M. 3 (6/3), FEDÁK 2, STRENK Ol. 2 (3/0), FLOREK 1 (2/1)

TH družstvo: 24/8

15:00    BKM Iskra Svit – ABOVIA 96 Košice   68:34 /8:12, 34:0, 14:9, 13:12/

Body ABOVIA: LÉVAY 15 (2/1), JANURA M. 12 (6/2), TAKÁCS 4, FLOREK 3, STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 12/4

1 2 3 6