U14: 4. kolo nadstavba – výsledky nedeľa 15.04.2018

U14: nedeľa 15.04.2018

11:00   BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice   44:62 /14:13, 13:13, 6:14, 12:22/

Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 17 (9/3), LIPTÁK 12 (3/1), HAUS 11 (5/3), RUSINKO 9 (2/1), BARTOŠ 9 (4/1), KOŠŤÁL 4

TH družstvo: 23/9

12:30   BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice   54:70 /17:10, 10:17, 10:21, 17:22/

Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 17 (7/5), HAUS 14 (7/2), BARTOŠ 10 (2/2), LÉVAY 8 (1/0), LIPTÁK 8 (2/0), KOŠŤÁL 7 (2/1), RUSINKO 6 (2/2)

TH družstvo: 23/12

U12: 10. kolo – výsledky sobota 14.04.2018

U12: sobota 14.04.2018

09:30   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   60:29 /9:6, 31:8, 6:4, 14:11/

Body ABOVIA: HORVÁTH 19 (8/1), KANIA 18 (4/2), NEHODA F. 6 (6/2), FEDÁK 4, STRENK Ol. 4, NEHODA O. 4, TAŽIK 3 (2/1), VANČO R. 2

TH družstvo: 20/6

11:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   39:35 /2:8, 20:9, 5:14, 8:8/

Body ABOVIA: HORVÁTH 13 (4/1), STRENK Ol. 10 (8/0), KANIA 9 (2/1), FEDÁK 4, NEHODA F. 2, TAŽIK 1 (2/1), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 18/3

U13: 10. kolo – výsledky 08.04.2018

U13: nedeľa 08.04.2018

11:30 ABOVIA 96 Košice – RIM Basket Košice 36:64 /6:23, 11:15, 9:15, 10:11/

Body ABOVIA: LÉVAY 20 (8/4), JANURA M. 9 (8/3), TAKÁCS 3 (6/3), KANIA 2, STRENK Os. 1 (4/1), STRENK Ol. 1 (2/1)

TH družstvo: 28/12

13:00 ABOVIA 96 Košice – RIM Basket Košice 35:45 /0:18, 2:12, 17:9, 16:6/

Body ABOVIA:  LÉVAY 17 (8/4), JANURA M. 8 (8/2), KANIA 6 (2/0), TAKÁCS 4

TH družstvo: 18/6

U15: 3. a 4. kolo o 1. – 8. miesto – výsledky

U15: nedeľa 08.04.2018

09:30   ABOVIA 96 Košice – BBK Bánovce nad Bebravou   74:108 /18:26, 22:24, 17:26, 17:32/

Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 24 (9/6), KÖRÖŠ 14 (10/4), HALÁSZ 8 (5/2), NEVLAHA 8 (6/4), DROTÁR 7 (2/1), VANČO F. 5, NÉMETH 4 (2/2), HAUS 2 (2/2), LIPTÁK 2

TH družstvo: 36/21

U15: sobota 07.04.2018

14:30   ABOVIA 96 Košice – BK Inter Bratislava   56:109 /13:37, 21:17, 10:22, 12:33/

Body ABOVIA: NEVLAHA 11 (6/4), KÖRÖŠ 9 (16/7), VANČO F. 8, ŠEDIVÝ 8 (7/2), HALÁSZ 5 (2/1), NÉMETH 5 (6/3), DROTÁR 4, LIPTÁK 4, HAUS 2

TH družstvo: 37/17

U13: 7. kolo dohrávka – výsledky 07.04.2018

U13: sobota 07.04.2018

09:00 ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV 60:52 /10:14, 12:22, 19:6, 19:10/

Body ABOVIA: JANURA M. 20 (5/0), LÉVAY 20 (8/6), KANIA 10 (2/0), TAKÁCS 5 (1/1), STRENK Ol. 5 (4/1), FEDÁK 0 (2/0), SMOLUCHA J. 0 (2/0), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 26/8

10:30 ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB SNV 53:51 /5:12, 8:15, 18:10, 22:14/

Body ABOVIA: LÉVAY 23 (10/3), TAKÁCS 8 (8/3), JANURA M. 7 (4/1), STRENK Ol. 6 (4/2), KANIA 4, NEHODA O. 2, STRENK Os. 2

TH družstvo: 26/9

U12: 7. súťažné kolo dohrávka – výsledky utorok 03.04.2018

U12: utorok 03.04.2018

09:30 BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice 22:73 /2:29, 12:16, 4:11, 4:17/

Body ABOVIA: KANIA 18 (5/2), NEHODA F. 12 (3/2), TAŽIK 12 (6/2), HORVÁTH 7 (2/1), STRENK Ol. 6, NEHODA O. 4, SMOLUCHA J. 4, TIMKO 3 (2/1), STRENK Os. 3 (6/3), FEDÁK 2, VAĽOVSKÝ 2

TH družstvo: 24/11

11:00 BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice 37:64 /14:13, 9:26, 8:15, 6:13/

Body ABOVIA: HORVÁTH 12 (5/2), KANIA 10 (6/4), STRENK Ol. 7 (4/1), TIMKO 7 (4/3), NEHODA O. 6 (2/2), TAŽIK 5 (6/3), VAĽOVSKÝ 4, NEHODA F4 (3/0), FEDÁK 3 (1/1), MACHÁČEK 2, STRENK Os. 2 (2/0), SMOLUCHA J. 2 (4/0),

TH družstvo: 37/16

U12: 9. súťažné kolo – výsledky sobota 24.03.2018

U12: sobota 24.03.2018

15:00   Bardejovskí Rytieri – ABOVIA 96 Košice   54:53 pp /19:12, 4:12, 11:12, 17:15 – 3:2/

Body ABOVIA: KANIA 16, NEHODA F. 10, HORVÁTH 10 (2/0), TAŽIK 6 (2/0), SMOLUCHA J. 3 (2/1), TIMKO 3 (2/1), STRENK Ol. 3 (4/1), LUTERANČÍK 2, STRENK Os. 2 (2/0), NEHODA O. 2 (2/0)

TH družstvo: 16/3

16:30   Bardejovskí Rytieri – ABOVIA 96 Košice   54:38 /15:2, 13:11, 22:15, 4:10/

Body ABOVIA: KANIA 9 (1/1), TAŽIK 8, HORVÁTH 7 (7/3), NEHODA F. 5 (1/1), TIMKO 3 (2/1), SMOLUCHA M. 2, NEHODA O. 2, SMOLUCHA J. 2 (2/0), STRENK Os. 0 (2/0)

TH družstvo: 15/6

U14: 3. súťažné kolo nadstavba – výsledky 24.03.2018

U14: sobota 24.03.2018

09:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   78:55 /15:12, 23:19, 20:16, 20:8/

Body ABOVIA: HAUS 23 (12/7), LÉVAY 16 (2/0), ŠEDIVÝ 16 (6/2), BARTOŠ 10 (6/3), RUSINKO 7 (2/1), GAŠPÁREK 2, LIPTÁK 2 (2/0), PETRA 1 (4/1), KOŠŤÁL 1 (8/1)

TH družstvo: 42/15

10:30   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad   80:88 pp /72:72 – 16:22, 12:12, 19:12, 25:26 – 8:16/

Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 27 (15/9), HAUS 18 (14/6), LIPTÁK 13 (12/7), BARTOŠ 10 (8/2), KOŠŤÁL 9 (2/1), LÉVAY 2, RUSINKO 1 (2/1), JANURA J. 0 (2/0)

TH družstvo: 55/26

U13: 9. súťažné kolo – výsledky sobota 17.03.2018

U13: sobota 17.03.2018

10:00   TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice   32:75 /8:22, 3:20, 14:17, 7:16/

Body ABOVIA: LÉVAY 22 (6/4), JANURA M. 19 (13/7), TAKÁCS 10 (2/0), KANIA 9 (8/3), FLOREK 6 (2/0), FEDÁK 4, STRENK Ol. 4 (4/0), STRENK Os. 1(2/1)

TH družstvo: 37/15

11:45   TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice   43:67 /6:14, 18:9, 9:24, 10:20/

Body ABOVIA: LÉVAY 25 (7/5), TAKÁCS 18 (8/2), JANURA M. 11 (3/1), FLOREK 4, STERNK Os. 3 (4/1), STRENK Ol. 2, FEDÁK 2, KANIA 2

TH družstvo: 22/9

1 2 3 15