U14: OM Východ – výsledky nedeľa 14.04.2019

U14: nedeľa 📆14.04.2019

⏳10:00
🏀ABOVIA 96 Košice – RIM Basket Košice🏀
🖓52:54 /12:20, 4:20, 15:4, 21:10/🖓

🏆Body ABOVIA: LÉVAY 21 (5/7), DEMKO 10 (2/4), JASOVSKÝ 9 (1/2), JANURA M. 6 (2/6), TAKÁCS 3 (1/2), SMOLUCHA J. 2, STRENK Os. 1 (1/2), KANIA 0 (0/2), STRENK Ol. 0

TH družstvo: 12/25

⏳11:30
🏀ABOVIA 96 Košice – RIM Basket Košice🏀
🖒83
:54 /17:23, 18:8, 29:10, 19:13/🖒

🏆Body ABOVIA: LÉVAY 24 (2/2), DEMKO 24, JANURA M. 14 (2/4), JASOVSKÝ 13 (3/10), STRENK Os. 6 (2/2), TAKÁCS 1 (1/2), KANIA 1 (1/2), STRENK Ol. 0 (0/2), FEDÁK, SMOLUCHA J., KALININ, MIKOVČÁK a NEHODA O. po 0

TH družstvo: 11/24

U17: DL Kadeti – sk. o 9. – 18. miesto – výsledky 13. – 14.04.2019

U17: nedeľa 📆14.04.2019

⏳10:00
🏀MBK Karlovka Bratislava – ABOVIA 96 Košice🏀
43:78 /9:27, 14:9, 10:13, 10:29/

🏆Body ABOVIA: KÖRÖŠ 20 (1/3), HALÁSZ 18 (2/2), VANČO F. 15 (0/2), ŠEDIVÝ 9 (3/8), DROTÁR 7, BELÍ 5 (1/1), NEVLAHA 4 (4/6), RÁCZ 0

TH družstvo: 11/22

U17: sobota 📆13.04.2019

⏳15:30
🏀Strojár Malacky – ABOVIA 96 Košice🏀
83:77 /18:13, 14:27, 33:20, 23:17/

🏆Body ABOVIA: HALÁSZ 20 (4/7), KÖRÖŠ 19 (5/6), ŠEDIVÝ 15 (1/2), VANČO F. 14 (4/4), NEVLAHA 4 (2/3), BELÍ 3 (1/4), DROTÁR 2

TH družstvo: 17/26

U12: OM Východ – výsledky sobota 13.04.2019

U12: sobota 📆13.04.2019

⏳10:00
🏀ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad🏀
🖒55:4 /12:4, 18:2, 21:0, 2:0/🖒

🏆Body ABOVIA: DRÁBIK 20 (4/8), SMOLUCHA M. 12 (4/15), VANČO R. 9 (1/4), TAŽIK 9 (3/4), TIMKO 2 (0/2), VAĽOVSKÝ 2, TROJČÁK 1 (1/2), KRIŠTOF, NEHODA F., KEREKEŠ, KASZYCKI, MALEJČÍK A HAJDÚK po 0

TH družstvo: 13/35

⏳11:30
🏀ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad🏀
🖒56
:14 /10:6, 15:5, 14:0, 17:3/🖒

🏆Body ABOVIA: DRÁBIK 12 (2/3), VANČO R. 10 (0/1), VAĽOVSKÝ 8 (2/4), SMOLUCHA M. 8 (4/8), TAŽIK 8 (2/6), NEHODA F. 5 (1/2), TIMKO 4, KEREKEŠ 1 (1/2), TROJČÁK 0 (0/2), KRIŠTOF, KASZYCKI, MALEJČÍK A HAJDÚK po 0

TH družstvo: 12/28

U14: OM Východ – výsledky štvrtok 11.04.2019

U14: štvrtok 📆11.04.2019

⏳17:00
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒32:57 /7:17, 15:9, 4:13, 6:18/🖒

🏆Body ABOVIA: LÉVAY 17 (3/6), JASOVSKÝ 16 (2/7), JANURA M. 12 (0/4), DEMKO 10, SMOLUCHA J. 2, FEDÁK, NEHODA O. STRENK Os., STRENK Ol., KANIA po 0

TH družstvo: 5/17

⏳18:30
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒37
:65 /15:8, 7:5 12:21, 3:31/🖒

🏆Body ABOVIA: LÉVAY 30 (4/9), JASOVSKÝ 17 (3/8), JANURA M. 9 (3/8), DEMKO 8, SMOLUCHA J. 1 (1/4), KALININ, FEDÁK, NEHODA O., STRENK Ol., STRENK Os., KANIA po 0

TH družstvo: 11/29

U15: ŽL Starší žiaci – sk. o 1. – 8. miesto – výsledky 06. – 07.04.2019

U15: sobota 📆06.04.2019

⏳14:00
🏀BKM Iskra Svit A – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓72:71 /23:8, 11:21, 17:18, 21:24/🖓

🏆Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 22 (2/8), HAUS 19 (1/6), RUSINKO 9 (3/4), LÉVAY 8 (2/3), FERDINANDY 5 (1/1), JANURA J. 3 (1/2), KOŠŤÁL 3 (3/4), PETRA 2, BAUER a ŠTOFČÍK po 0

TH družstvo: 13/28

U15: nedeľa 📆07.04.2019

⏳10:00
🏀MBK Victoria Žilina – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒69:78 /16:15, 19:18, 15:23, 19:22/🖒

🏆Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 26 (2/4), HAUS 18 (0/5), LÉVAY 14 (6/7), KOŠŤÁL 12 (0/4), RUSINKO 7 (1/2), PETRA 1 (1/2), JANURA J., BAUER, ŠTOFČÍK, FERDINANDY po 0

TH družstvo: 10/24

U11: OM Východ – výsledky sobota 06.04.2019

U11: sobota  📆06.04.2019

⏳14:00 5×5
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓54:49 /17:11, 12:17, 10:9, 15:12/🖓

🏆Body ABOVIA: NEHODA F. 29 (5/10), SMOLUCHA 13 (5/10), HAJDUK 2, TOMEČKO 2, FITZ 2, KRIŠTOF 1 (1/2), SARNOVSKÝ, MALEJČÍK, KASZYCKI, FERDINANDY po 0

TH družstvo: 11/22

⏳15:30 3×3
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓11:9🖓

U13: OM Východ – Mladší žiaci – výsledky 06.04.2019

U13: streda 📆03.04.2019

⏳10:00
🏀ABOVIA 96 Košice – BA Čaňa🏀
🖓48:49 /16:14, 14:7, 8:17, 10:11/🖓

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 17 (3/4), SMOLUCHA J. 9 (1/2), TAŽIK 4 (0/2), DRÁBIK 3 (1/2), VANČO R. 3 (1/4), FEDÁK 2, TIMKO 2, STRENK Os. 2, VAĽOVSKÝ 2, NEHODA O. 2, STRENK Ol. 2 (0/2), MIKOVČÁK A KEREKEŠ po 0

TH družstvo: 6/16

⏳11:30
🏀ABOVIA 96 Košice – BA Čaňa🏀
🖒61:44 /15:14, 19:9, 13:7, 14:14/🖒

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 24 (6/9), SMOLUCHA J. 14, VANČO R. 8, DRÁBIK 6 (4/8), TAŽIK 4, VAĽOVSKÝ 2, NEHODA O. 2 (0/1), STRENK Ol. 1 (1/4), KEREKEŠ, MIKOVČÁK, FEDÁK, TIMKO, STRENK Os. po 0

TH družstvo: 11/22

U13: OM Východ – Mladší žiaci – výsledky 03.04.2019

U13: streda 📆03.04.2019

⏳14:00
🏀BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒45:53 /8:12, 11:12, 11:16, 15:13/🖒

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 19 (1/2), VANČO R. 9 (3/4), KANIA 7 (1/2), SMOLUCHA J. 6 (2/4), TAŽIK 6 (0/2), STRENK Ol. 2, NEHODA O. 2, DRÁBIK 2 (2/2), STRENK Os., TIMKO, VAĽOVSKÝ po 0

TH družstvo: 9/16

⏳15:30
🏀BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒39:53 /12:13, 13:8, 6:15, 8:17/🖒

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 26 (4/2), KANIA 10, STRENK Ol. 6 (0/2), SMOLUCHA J. 4, STRENK Os. 3 (3/12),  TAŽIK 2, VANČO R. 1 (1/2), DRÁBIK 1 (1/2), NEHODA O., VAĽOVSKÝ, TIMKO po 0

TH družstvo: 7/22

U11: OM Východ – výsledky utorok 02.04.2019

U11: nedeľa  📆02.04.2019

⏳16:00 5×5
🏀ŠBK GALAXY YELLOW Košice – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓55:45 /17:8, 12:13, 16:10, 10:14/🖓

🏆Body ABOVIA: NEHODA F. 27 (1/9), SMOLUCHA M. 12, TOMEČKO 4, KRIŠTOF 2, FERJENČÍK, HAJDUK, FERDINANDY, MALEJČIK, BELAS, FITZ, HAVLIK, KASZYCKI, NIČ po 0

TH družstvo: 1/9

⏳17:30 3×3
🏀ŠBK GALAXY YELLOW Košice – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒8:12🖒

1 2 3 25