U14: OM Východ – výsledky štvrtok 11.04.2019

U14: štvrtok 📆11.04.2019

⏳17:00
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒32:57 /7:17, 15:9, 4:13, 6:18/🖒

🏆Body ABOVIA: LÉVAY 17 (3/6), JASOVSKÝ 16 (2/7), JANURA M. 12 (0/4), DEMKO 10, SMOLUCHA J. 2, FEDÁK, NEHODA O. STRENK Os., STRENK Ol., KANIA po 0

TH družstvo: 5/17

⏳18:30
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒37
:65 /15:8, 7:5 12:21, 3:31/🖒

🏆Body ABOVIA: LÉVAY 30 (4/9), JASOVSKÝ 17 (3/8), JANURA M. 9 (3/8), DEMKO 8, SMOLUCHA J. 1 (1/4), KALININ, FEDÁK, NEHODA O., STRENK Ol., STRENK Os., KANIA po 0

TH družstvo: 11/29

U15: ŽL Starší žiaci – sk. o 1. – 8. miesto – výsledky 06. – 07.04.2019

U15: sobota 📆06.04.2019

⏳14:00
🏀BKM Iskra Svit A – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓72:71 /23:8, 11:21, 17:18, 21:24/🖓

🏆Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 22 (2/8), HAUS 19 (1/6), RUSINKO 9 (3/4), LÉVAY 8 (2/3), FERDINANDY 5 (1/1), JANURA J. 3 (1/2), KOŠŤÁL 3 (3/4), PETRA 2, BAUER a ŠTOFČÍK po 0

TH družstvo: 13/28

U15: nedeľa 📆07.04.2019

⏳10:00
🏀MBK Victoria Žilina – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒69:78 /16:15, 19:18, 15:23, 19:22/🖒

🏆Body ABOVIA: ŠEDIVÝ 26 (2/4), HAUS 18 (0/5), LÉVAY 14 (6/7), KOŠŤÁL 12 (0/4), RUSINKO 7 (1/2), PETRA 1 (1/2), JANURA J., BAUER, ŠTOFČÍK, FERDINANDY po 0

TH družstvo: 10/24

U11: OM Východ – výsledky sobota 06.04.2019

U11: sobota  📆06.04.2019

⏳14:00 5×5
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓54:49 /17:11, 12:17, 10:9, 15:12/🖓

🏆Body ABOVIA: NEHODA F. 29 (5/10), SMOLUCHA 13 (5/10), HAJDUK 2, TOMEČKO 2, FITZ 2, KRIŠTOF 1 (1/2), SARNOVSKÝ, MALEJČÍK, KASZYCKI, FERDINANDY po 0

TH družstvo: 11/22

⏳15:30 3×3
🏀BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice🏀
🖓11:9🖓

U13: OM Východ – Mladší žiaci – výsledky 06.04.2019

U13: streda 📆03.04.2019

⏳10:00
🏀ABOVIA 96 Košice – BA Čaňa🏀
🖓48:49 /16:14, 14:7, 8:17, 10:11/🖓

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 17 (3/4), SMOLUCHA J. 9 (1/2), TAŽIK 4 (0/2), DRÁBIK 3 (1/2), VANČO R. 3 (1/4), FEDÁK 2, TIMKO 2, STRENK Os. 2, VAĽOVSKÝ 2, NEHODA O. 2, STRENK Ol. 2 (0/2), MIKOVČÁK A KEREKEŠ po 0

TH družstvo: 6/16

⏳11:30
🏀ABOVIA 96 Košice – BA Čaňa🏀
🖒61:44 /15:14, 19:9, 13:7, 14:14/🖒

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 24 (6/9), SMOLUCHA J. 14, VANČO R. 8, DRÁBIK 6 (4/8), TAŽIK 4, VAĽOVSKÝ 2, NEHODA O. 2 (0/1), STRENK Ol. 1 (1/4), KEREKEŠ, MIKOVČÁK, FEDÁK, TIMKO, STRENK Os. po 0

TH družstvo: 11/22

U13: OM Východ – Mladší žiaci – výsledky 03.04.2019

U13: streda 📆03.04.2019

⏳14:00
🏀BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒45:53 /8:12, 11:12, 11:16, 15:13/🖒

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 19 (1/2), VANČO R. 9 (3/4), KANIA 7 (1/2), SMOLUCHA J. 6 (2/4), TAŽIK 6 (0/2), STRENK Ol. 2, NEHODA O. 2, DRÁBIK 2 (2/2), STRENK Os., TIMKO, VAĽOVSKÝ po 0

TH družstvo: 9/16

⏳15:30
🏀BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice🏀
🖒39:53 /12:13, 13:8, 6:15, 8:17/🖒

🏆Body ABOVIA: BUJDOŠ 26 (4/2), KANIA 10, STRENK Ol. 6 (0/2), SMOLUCHA J. 4, STRENK Os. 3 (3/12),  TAŽIK 2, VANČO R. 1 (1/2), DRÁBIK 1 (1/2), NEHODA O., VAĽOVSKÝ, TIMKO po 0

TH družstvo: 7/22

1 2 3 4 5 55