U14: 4. kolo – výsledky

sobota 03.12.2016

12:30 U14: TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice 16:141 /2:45, 7:26, 3:34, 4:36/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 39 (3/3), VANČO 25 (2/1), NEVLAHA 15 (2/1), PETRA 15 (5/3), DROTÁR 14, HAUS 11 (8/3), JANURA J. 6, LIPTÁK 6, HÁBER 4 (2/0), BELÍ 4,  KOŠŤÁL 2 (2/0)

TH družstvo: 24/10

14:00 U14: TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice 16:142 /2:43, 0:34, 4:39, 10:26/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 41 (9/7), VANČO 24 (2/2), HAUS 21 (3/1), NEVLAHA 11 (2/1), DROTÁR 8, BELÍ 8, JANURA J. 8, PETRA 7 (4/1), HÁBER 6, LIPTÁK 4 (1/0), BASHIR A. 4

TH družstvo: 21/12

U12: 4. kolo – výsledky

sobota 03.12.2016

09:00 U12: BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice 58:45 /26:6, 6:22, 19:10, 7:7/

Body ABOVIA: LÉVAY 21 (5/3), JANURA M. 10 (5/2), TAKÁCS 6 (2/0), KANIA 4 (2/0), STRENK Os. 2, BASHIR M. 1 (2/1), NEHODA F. 1 (2/1)

TH družstvo: 18/7

10:30 U12: BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice 70:12 /18:4, 18:4, 14:4, 20:0/

Body ABOVIA: FLOREK 4, JANURA M. 2 (2/0), LÉVAY 2, KANIA 2, TIMKO 2, STRENK Os. 0 (2/0), NEHODA F. 0 (2/0), STRENK Ol. 0 (2/0)

TH družstvo: 8/0

Žiaci /U14/ – 4. kolo

Zápasy 4. kola v kategórii žiaci /ročník 2003 a ml./ sa odohrajú v sobotu 03. decembra 2016 na palubovke súpera z TYDAM UPJŠ Košice /Internáty, Medická, Košice/.

Začiatok zápasov je naplánovaný na 12:30 a 14:00. 

Stretnutie hráčov o 11:30 pred internátmi Medická, Košice.

U13: 3. kolo – výsledky

nedeľa 27.11.2016

10:30 U13: BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice 26:48 /11:24, 2:7, 7:7, 6:10/

Body ABOVIA: HAUS 18 (4/0), LIPTÁK 10 (4/2), LÉVAY 8 (5/2), JANURA J. 3 (2/1), PETRA 3 (2/1), RUSINKO 2, ŠEDIVÝ 2, KOŠŤÁL 2 (2/0)

TH družstvo: 19/6

12:00 U13: BKM Iskra Poprad – ABOVIA 96 Košice 28:70 /8:6, 2:24, 10:16, 8:24/

Body ABOVIA: HAUS 24, LIPTÁK 22 (4/0), RUSINKO 7 (2/1), ŠEDIVÝ 6 (4/2), KOŠŤÁL 3 (4/1), JANURA J. 2, PETRA 2 (2/0), BASHIR A. 2 (2/0),  LÉVAY 2

TH družstvo: 18/4

Mladší žiaci /U13/ – 3. kolo

Zápasy 3. kola v kategórii mladší žiaci/ročník 2004 a ml./ sa odohrajú v nedeľu 27. novembra 2016 na palubovke súpera z Popradu /Iskra Aréna, Svit/.

Začiatok zápasov je naplánovaný na 10:30 a 12:00. 

Stretnutie hráčov na parkovisku Hotelová Akadémia, Južná trieda o 8:15.

U14: 3. kolo – výsledky

sobota 19.11.2016

10:00 U14:  ABOVIA 96 Košice – BK ŠPD Rožňava   80:24 /27:2, 4:9, 26:5, 23:8/

Body ABOVIA: DROTÁR 23 (2/1), VANČO 15 (2/1), ŠEDIVÝ 13 (6/1), NEVLAHA 10, RUSINKO 5 (1/1), JANURA J. 4, LIPTÁK 4, BELÍ 4, VIŠŇOVEC 2, PETRA 0 (2/0), BASHIR 0

TH družstvo: 13/4

11:30 U14:  ABOVIA 96 Košice – BK ŠPD Rožňava   97:34 /14:10, 30:10, 23:3, 30:11/

Body ABOVIA: VANČO 14 (6/4), JANURA J. 14 (2/0), LIPTÁK 14 (4/0), PETRA 12, NEVLAHA 11 (2/1), ŠEDIVÝ 10, DROTÁR 9 (1/1), RUSINKO 9 (3/1), BELÍ 4 (2/0), VIŠŇOVEC 0 (2/0), BASHIR 0

TH družstvo: 22/7

Žiaci /U14/ – 3. kolo

Zápasy 3. kola v kategórii žiaci /ročník 2003 a ml./ sa odohrajú v sobotu 19. novembra 2016 na domácej palubovke telocvične SPŠ Dopravnej, na Južnej triede 48 proti rovesníkom z Rožňavy.

Začiatok prvého zápasu je o 10:00. Druhý zápas je naplánovaný na 11:30.

Stretnutie hráčov o 09:00 v hale.

U12: 2. kolo – výsledky

štvrtok 17.11.2016

13:30 U12: TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice 10:93 /2:10, 0:39, 6:2, 2:42/

Body ABOVIA: LÉVAY 36, KANIA 17 (6/5), TAKÁCS 2 (8/3), JANURA M. 14, STRENK Ol. 4 (6/2), VANČO R. 2 (6/2), FLOREK 2, TAŽIK 1 (2/1), STRENK Os. 1 (2/1), BASHIR M. 1 (2/1)

TH družstvo: 32/15

15:00 U12: TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice 12:84/4:12, 4:23, 4:12, 0:37/

Body ABOVIA: LÉVAY 33 (6/3), JANURA M. 15 (2/1), VANČO R. 9 (5/3), KANIA 8 (2/2), TAKÁCS 8 (6/2), TAŽIK 5 (2/1), FLOREK 2, NEHODA F. 2, DEMEČKO 2, BASHIR M. 0 (2/0)

TH družstvo: 25/12

1 2 3 11